5 טיפים לאיפור בקיץ
5 טיפים לאיפור בקיץ
5 טיפים לאיפור בקיץ
30.05.2022
 1. ניקוי
  חשוב מאוד לנקות את הפנים שלך גם בבוקר וגם בלילה כדי להבטיח שנסיר עודפי שמנים, איפור, לכלוך, זיעה ותאי עור מתים! הצטברות זו עלולה לגרום לאיפור שלך להיראות גבשושי ובעל מרקם לא אחיד ואינו מאפשר לאיפור להתמזג כראוי לשומן הטבעי של העור. זהו צעד יומיומי חיוני אשר יבטיח שהאיפור שלך יראה אחיד, חלק ויחזיק מעמד כל היום.
  ** סבון אבץ
 2. הכנת העור
  הכנת העור היא שלב חשוב מ-2 סיבות עיקריות. ראשית, זה עוזר ליצור את הקנבס המושלם לאיפור שלך על ידי מזעור נקבוביות, איזון הלחות ויצירת מרקם עור אחיד. ושנית, זה עוזר לאיפור שלך להתמזג ולהיצמד לעור שלך ובכך להבטיח שהאיפור שלך יישאר עמיד לכל היום! חשוב במיוחד בקיץ כאשר הזיעה ושומני העור העודפים שלנו עלולים לדלל ולהפחית את עמידות האיפור שלנו!
  טיפ: ודאי שאת משתמש בפריימר המתאים לסוג האיפור שלך, אם את לא בטוחה מהו – הצוות שלנו תמיד כאן כדי לעזור לך.
 3. שימוש והברשה נכונה של האיפור

אם אינך מורחת/מברישה  את המוצרים שלך בצורה נכונה, הם לא יתמזגו על העור שלך באופן שתרצי, ובכך, האיפור שלך לא יחזיק מעמד לאורך זמן! הברשת המייקאפ המינרלי בשכבות דקות, בתנועות עיסוי והשימוש במברשות הנכונות (בעיקר בעזרת מברשת קבוקי דחוסה וצפופה) יסייעו בשיפור עמידות האיפור שלך על העור ובהשגת מראה עור רענו, אחיד ומטופח.

 1. שימוש במייקאפ מינרלי
  אם כבר מדברים על מייקאפ מינרלי, המייקאפ האבקתי הנקי של מינרז הוא חובה לימות לקיץ! אבקת המייקאפ מציעה כיסוי הולם הניתן לבנייה, עמידות בזיעה ומים ומהווה חסם שמש פיסיקלי נגד קרני השמש המסוכנות. מייקאפ זה משמש אלטרנטיבה מצוינת למייקאפים נוזליים, או, שתוכלי להשתמש בו מעל למייקאפ נוזלי כתוספת כיסוי, חסם שמש, הגנה ועמידות חזקים יותר! יש להבריש את המייקאפ המינרלי האבקתי באמצעות מברשת הקבוקי שלנו בתנועות עיסוי/הצמדה כדי לאפשר למינרלים הטבעיים להיצמד היטב לעור ולהעניק לו את הגימור המופלא הזה!
 2. בחירת מולטי פיגמנט / טינט (מינרליפ פאודר) למראה של “נשרפתי בשמש”
  זהו השלב הממש כייפי בכל התהליך. הברשת גוון משזף על העור: באזורי הרכות, גשר האף, תפוחי הלחיים, קצת במצח – יעניק לך מראה קייצי, קליל וכל כך מחמיא – כאילו חזרת מחופשה מפנקת

למידע נוסף על איך להשתמש באיפור ולהשגת גימור מחמיא, בקשי מאיתנו את מדריך היישום שלנו!

התכשירים שאנו, במינרז, ממליצות לימי הקיץ הלוהטים:

 1. סבון אבץ
 2. פריימרום
 3. מייקאפ מינרלי בגוון שהכי מתאים לך
 4. מברשת קבוקי
 5. מינרליפ פאודר באחד מהגוונים המשזפים
 6. מולטי פיגמנט (10#, 11, 13, 17, 19)
אנחנו זמינות לייעוץ
אנחנו זמינות לייעוץ והתאמה אישית
שלום 👋
נשמח להשיב לכל שאלה, לייעץ ולהתאים לעורך באופן אישי את המוצרים שלנו. במה נוכל לעזור לך היום?