המחיר האמיתי של איפור תעשייתי
המחיר האמיתי של איפור תעשייתי
המחיר האמיתי של איפור תעשייתי
30.05.2022

האם קרה שנכנסת לחנות איפור ותהית למה מייקאפ עולה 120 ₪ או מסקרה 60 ₪? בעוד שאיפור ממותג מוכר עולה באותה חנות פי 3 ? או יותר…

אנו מבינות בדיוק  איך זה “תורם” לכיס ולחשבון הבנק שלנו, מה זה באמת עושה לעור שלנו, בטווח הזמן הארוך ואיך הבחירות שלנו היום משפיעות על עורנו ועל הסביבה בה אנו חיים.

האם המחיר האמיתי של תכשירי איפור וטיפוח הוא המחיר המופיע על התווית? התייעצנו עם מספר חוקרי עור וגילינו כצפוי, שלא בהכרח! רוב מותגי האיפור הידועים והמוכרים, הנמכרים בחנויות האיפור והפארמים, מכילים בתוכם כימיקלים אגרסיביים, העלולים לגרות את העור ובכך לתרום ליצירת פצעונים ופגמים נוספים, מה שיגרום לנו לצרוך ולהשתמש בעוד ועוד ועוד שכבות של איפור ולקנות יותר ממנו.

ולא רק שתכשירים אלו ידועים כמזיקים לעור (בוודאי בטווח הארוך), אלו גם מזיקים לסביבה בה אנו חיים.

הידעת שהכימיקלים בתכשירי הקוסמטיקה מזיקים לסביבה גם בזמן שהם נשטפים מהעור, אל הכיור?

הרכיבים המזיקים הללו אינם מתפרקים בקלות ומצטברים אצלנו במערכות האקולוגיות וכל זה משפיע על חיינו (מי השתייה, למשל) ועל בעלי החיים.

מה אפשר לעשות על מנת לעזור למנוע נזק מתמשך?

הצעד הראשון הוא חינוך! לצרוך פחות כימיקלים על עורנו ולמחזר.

אבחנו מה הם הכימיקלים המזיקים מהם נרצה להימנע.

כל תכשירי האיפור והטיפוח של מינרז מורכבים, מיוצרים ונארזים בישראל, תוך תמיכה מלאה של ארגון הטבעונות VEGAN FRIENDLY ותחת תקני סביבה מחמירים במיוחד. המיכלים עשויים פלסטיק אשר ניתן למיחזור. האריזות מנייר ממוחזר. המברשות אינן מיוצרות משיער/פרוות בע”ח. בנוסף, התכשירים אינם מכילים טלק, חומרי צבע סינטטים, חומרי שימור אגרסיביים, בישום ועוד..

אנו מתגאים בהזדמנות הניתנת לנו להציע חלופת טיפוח ואיפור נקייה ובטוחה, הידועה באיכות בלתי מתפשרת.

אני יודעת, שכחלק מקהילה מסחרית מאוד, זה בלתי אפשרי לחיות את חיינו בהתנזרות ובקיימות מוחלטת, אך מודעות יומית וקבלת החלטות מושכלת, יכולה מאוד לעזור ביצירת סביבה ידידותית יותר לנו.

שימו לב, כי אתם יודעים בדיוק מה אתם קונים ומורחים על העור שלכם, ע”י קריאת תוית המרכיבים שעל האריזה (שימו לב שיש אחת כזו!)

רוצה להתחיל ליצור שינויים קטנים בשבילך ועבור העולם הסובב אותך? דברי עם אחת ממומחיות העור שלנו. אלו תוכלנה לעזור לך למצוא תכשירי איפור וטיפוח חלופיים ונקיים יותר כדי להתחיל!

אנחנו זמינות לייעוץ
אנחנו זמינות לייעוץ והתאמה אישית
שלום 👋
נשמח להשיב לכל שאלה, לייעץ ולהתאים לעורך באופן אישי את המוצרים שלנו. במה נוכל לעזור לך היום?