למה איפור מינרלי?
למה איפור מינרלי?
למה איפור מינרלי?
27.02.2024

איפור מינרלי הינו איפור אשר מרכיביו הינם טבעיים בלבד. ללא חומרי בישום, חומרי צבע, כימיקלים ומשמרים (פארבנים). אידיאלי לבעלות עור רגיש במיוחד ועור העובר טיפולים קוסמטיים. איפור מינרלי לא חודר לקמטים ולא סותם את נקבוביות העור.

מדובר במוצרי איפור יוקרתיים ואלגנטיים, המיועדים לנשים בעלות מודעות בריאותית לעורן, לבעלי עור מבוגר או צעיר, לעור הסובל מנזקי השמש ופגיעות מזג האוויר. הסדרה מבוססת על מרכיבים מינרלים טהורים, ולכן אידיאלית ומתאימה לשימוש לכל סוג עור. סדרת מוצרי האיפור המינרלי לא מכילה מרכיבים המעודדים אלרגיות של העור או מזהמים. אין שימוש במרכיבים כימיקליים-לא טבעיים ואין תוספת של חומרי שימור. המוצרים עמידים במים ובעלי הגנה טבעית מפני קרני השמש ונזקי מזג האוויר. אנו מספקים את תכשירי האיפור המינרלים הטובים ביותר, הקלים למריחה, בעלי כיסוי חלק ואחיד, לאורך זמן. על אף שהפיגמנטים נראים כאבקה נוצצת, המוצר נמרח במרקם דמוי קרם אוורירי, במראה מאט.
האיפור מתערבב עם הלחות הטבעית של עור הפנים ומתיישב בטבעיות.

ייחודיות האיפור המינרלי ויתרונותיו המקצועיים:
המייק אפ המינרלי הוא למעשה 4 מוצרים במוצר אחד: מייקאפ, פודרה, קונסילר, חסם קרינה.
הכיסוי מהיר וקל משקל – היות והאיפור אינו מכיל חומרי עיבוי (כגון טלק, המדלל את יעילותו של הפיגמנט), מריחה אחת מהירה מספקת כיסוי חלק ואחיד לכל שעות היום, שאינו דורש תיקונים. המוצר מקנה מראה עור פנים בריא ומטופח ומראה רענן המאפשר התמזגות מושלמת עם העור ושילוב גוונים מושלם. המינרלים מכילים פיגמנט מרוכז, ועל כן הם מעניקים כיסוי מושלם ויכולים להסוות ביעילות פגמים.
נון-קומדוגני ונטול שומן – הפורמולות הייחודיות יאפשרו לעור לנשום באופן שוטף ובריא לאורך כל שעות היום.
סיכון מינימלי לאלרגיה – בבסיסי האיפור, הסומק וצלליות העיניים אין חומרים מחוללי רגישות כגון: בשמים, חומרי צבע וחומרים משמרים.
אנטי דלקתי – דו-תחמוצת הטיטניום ותחמוצת האבץ הם בעלי תכונות אנטי-דלקתיות ומסייעים במיוחד בשימוש על עור עם פצעי אקנה או חזזית העור.

האפקט הבריא באיפור מינרלי: המייקאפ שומר על לחות העור למשך כ- 8 שעות ויותר, תוך הסוואת קמטוטים. המייקאפ המינרלי פותח על מנת להגן על העור מנזקי השמש; הפודרה המינרלית מטשטשת הופעת סימני גיל מוקדמים ומעניקה כיסוי אחיד. אחד מהמרכיבים המרכזיים הינו האבץ הידוע כמחטא אקנה ומצויין לבעלות עור הסובל מפצעונים.

איפור מינרלי מסייע בכיסוי ובהסתרת קמטוטים, אקנה וצלקות, חוסר אחידות ופיגמנטציה. העור מקבל מראה אחיד, קורן, צעיר ורענן. המראה המתקבל הינו כל כך קליל, עד שלא ניתן לראות שהתאפרת!

אנחנו זמינות לייעוץ
אנחנו זמינות לייעוץ והתאמה אישית
שלום 👋
נשמח להשיב לכל שאלה, לייעץ ולהתאים לעורך באופן אישי את המוצרים שלנו. במה נוכל לעזור לך היום?